De lekkerste hoppers van de Future goods weeks bij Lidl! In alle 420 filialen te vinden in het koelschap. Heb jij al een Hopper gehaktballetje gevangen? En heeft die jouw smaak ‘terug gevangen’? We zijn mega benieuwd naar jouw culinaire review om daarmee nóg lekkerder future proof foods te maken!
Met smakelijke Little Hopper Gehaktballetjes van krekels draag je bij aan de duurzame eiwittransitie. Het team van De Krekerij werkt vanuit Rotterdam, waar ze elke dag werken aan verrukkelijk gezonde producten. Met een unieke, hartige smaak die je geproefd moet hebben.
Vlezige bite en heerlijk gekruid! Enne, uiteraard een 100% geen-pootjes garantie. So no time to waste, capture the great taste!
Door de dieren te kweken op groene reststromen, brengen we samen een circulaire landbouw tot stand. Zo kunnen we onze wereld op een verantwoorde manier voeden. En terwijl je lekkere vleesproducten eet, worden duizenden liters water, grote hoeveelheden voer en land bespaard.
Van nature bomvol goede voedingsstoffen, zoals eiwitten, zink en vitamine B12.
Slechts 80 ml water is gebruikt voor de Little Hoppers. Ter vergelijking: bij rundvlees is dat 348 liter.
Slechts 0,5mg CO2 uitstoot. Voor dezelfde hoeveelheid rundvlees is de uitstoot 5,9kg
Onze kwekers maken gebruik van groene reststromen zoals brocolli blad. Lekker circulair.
Er worden geen antibiotica of pesticiden gebruikt bij de kweek: dat is niet nodig en daar kunnen de krekeltjes niet tegen.
Wist je dat voor de Hopper Gehaktballetjes 14x keer minder land nodig hebt dan voor rundvlees balletjes.
Ons product voldoet aan de ENTOTRUST kwaliteits- en duurzaamheidsnormen. ENTOTRUST is een onafhankelijke organisatie die de kwaliteit certificeert van voedselproducten die eetbare insecten bevatten. Het ENTOTRUST-keurmerk wordt alleen toegekend aan die producten en producenten die aan strikte eisen voldoen.
Met het ENTOTRUST-KEURMERK weet je zeker dat we er alles aan doen om onze foodprint zo laag mogelijk te houden.
Ook letten we op de werk-omstandigheden bij onze kwekers en leveranciers. Deze moeten voldoen aan de richtlijnen.
Onze producten zijn laboratorium getest op absolute veiligheid en worden gemaakt volgens de hoogste voedselveilige standaarden (FSSC 22000).
Elke Little Hopper Gehaktballetje is met de grootste zorg gemaakt in onze productie faciliteit in Rotterdam. We kiezen met zorg ingrediënten uit.
Maar wel met van nature aanwezige zink (108% van je dagelijkse inname) en B12 (40% van je dagelijkse inname)
Wij hebben de burger en de buffalo shoarma mogen proeven deze waren boven verwachting lekker😋, zowel de smaak als de byte. Ik kwam er toevallig voor mijn werk en heb toen wat mee genomen anders had ik het nooit geprobeerd. Zelfs de kinder lusten het. Voor herhaling vatbaar 👍
Goeie kwaliteit ballen, heb ze gebruikt in een pasta en was zeer tevreden. Ook zonder saus zijn ze goed te eten! Bereiding is ook erg gemakkelijk.
Sappige, fijne structuur met een interessante (ongebruikelijk, maar niet slechte) aardachtige smaak. Ik ben nu wel benieuwd hoe krekels ongekruid smaken!
Er ontstaat een steeds grotere groep enthousiastelingen die een wereld voor zich zien waar insecten eten een onderdeel wordt van ons dieet. Jij kan je ook aansluiten bij die groep, door je te laten horen en je feedback te geven. Als je vragen hebt kan je die natuurlijk ook stellen! Stuur je email naar info@dekrekerij.nl
Nieuw bij Lidl, maar ook nieuw en spannend voor ons! Afgelopen weken heeft het team van De Krekerij deze gehaktballetjes gemaakt in Rotterdam. En nu landelijk verkrijgbaar!
Zeer tevreden over de smaak? Geen mooie verpakking? Nog vragen over hoe duurzaam krekels nog zijn? Laat ons weten en doe mee met een korte vragenlijst.
Naast de 420 Lidl vestigingen die Nederland rijk is, zijn onze heerlijke producten te vinden bij restaurants bij jou in de buurt! Wie deze helden zijn die je willen verleiden met hun lekkerste future proof foods? Klik op de knop hieronder om één van deze helden bij jou in de buurt te vinden!